POMOŻEMY NA KAŻDYM ETAPIE

Niezależnie od tego czy dopiero rozpoczynasz działalność, czy też planujesz zmiany w istniejącym środowisku, doradztwo informatyczne to usługa, która pozwoli dobrać najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.

START FIRMY

Pomagamy nowo powstałym firmom dobrać skuteczne rozwiązania, dostosowane do ich potrzeb. Przy wyborze kierujemy się optymalizacją kosztów. Zależy nam również, aby rozwiązania, które dobierzemy, służyły Twojej firmie przez lata i mogły rozwijać się razem z nią.

ROZWÓJ

Doradzamy firmom, które planują rozszerzenie swojej działalności poprzez otwarcie nowego oddziału czy zwiększenie zatrudnienia. Ocenimy stan bieżącego środowiska informatycznego Twojej firmy, a także nowych potrzeb i na tej podstawie dobierzemy najlepsze rozwiązania.

MODERNIZACJA

Przeprowadzamy kompleksowe modernizacje środowisk informatycznych. Z naszych usług korzystają firmy, które decydują się unowocześnić swoją infrastrukturę IT, a także chcą zmniejszyć koszty, generowane przez zarządzanie przestarzałym środowiskiem informatycznym.

DORADZTWO INFORMATYCZNE W ZAKRESIE BEZPIECZEŃSTWA

Dane biznesowe są niezwykle istotne dla zachowania ciągłości funkcjonowania firmy. Dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio je zabezpieczyć przed nieautoryzowanym dostępem, a także utratą w przypadku awarii.

SZYFROWANIE DANYCH

Wykorzystując różne metody szyfrowania można znacząco zwiększyć poziom bezpieczeństwa danych w firmie. Wszystkie urządzenia, takie jak laptopy, tablety, telefony firmowe, pendrive’y i dyski przenośne, które potencjalnie są narażone na zagubienie bądź kradzież, powinny zostać zaszyfrowane. Dzięki temu osoby trzecie nie będą w stanie uzyskać dostępu do danych znajdujących się na takim urządzeniu.

KOPIE ZAPASOWE

Systematyczne wykonywanie kopii zapasowych pozwala zabezpieczyć firmę przed utratą danych w sytuacji przypadkowego usunięcie plików przez pracownika, uszkodzenia znacznej ilości danych (spowodowanego np. zawirusowaniem systemu) czy całkowitej awarii sprzętowej. Odtworzenie systemu z kopii zapasowych powinno być możliwe w jak najkrótszym czasie, aby uniknąć znacznych przestojów w funkcjonowaniu firmy.

BEZPIECZNE POŁĄCZENIA

Możliwość sprawnej wymiany danych między oddziałami, dostęp do systemu firmowego z dowolnego urządzenia czy tak zwana “praca zdalna” znacznie ułatwiają prowadzenie biznesu. Jednakże niezabezpieczone połączenia z firmą jak i brak odpowiedniej autoryzacji użytkowników niesie ze sobą ryzyko ujawnienia poufnych danych. Wykorzystując dostępne na rynku rozwiązania można wdrożyć odpowiednie zabezpieczenia połączeń nawiązywanych z firmą.

OCHRONA SYSTEMU

Oprogramowanie antywirusowe jest podstawowym narzędziem do zabezpieczania systemów komputerowych. Przeglądanie stron internetowych, odbieranie poczty e-mail oraz przenoszenie danych za pomocą pendrive’ów – każda z tych czynności niesienie za sobą ryzyko zainfekowania systemu. Wdrażając oprogramowanie antywirusowe ze scentralizowanym zarządzaniem można na bieżąco monitorować wszystkie systemy w firmie i szybko reagować na zagrożenia.

Zaproś nas na kawę

Z przyjemnością przyjedziemy, aby omówić potrzeby Twojej firmy i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Masz pytania?

Z przyjemnością na nie odpowiemy.

Skontaktuj się z nami lub pozostaw swoje dane, a odezwiemy się wkrótce .

W PROFESJONALNY SPOSÓB PRZEPROWADZIMY

WDROŻENIE

I MODERNIZACJĘ TWOJEGO ŚRODOWISKA IT
DECYDUJĄC SIĘ NA WYKONANIE

AUDYTU

POZNASZ SŁABE PUNKTY SWOJEGO SYSTEMU IT