NAJCZĘŚCIEJ SPOTYKANE BŁĘDY MAJĄCE WPŁYW NA BEZPIECZEŃSTWO TWOJEJ FIRMY

NIEZABEZPIECZONE DANE FIRMOWE
70%
BRAK POLITYKI BEZPIECZEŃSTWA HASEŁ
80%
BRAK WDROŻONEGO SYSTEMU KOPII ZAPASOWYCH
55%
SŁABE ZABEZPIECZENIA SIECIOWE
65%
PROFESJONALNIE WYKONANY AUDYT IT POZWOLI CI POZNAĆ SŁABE PUNKTY TWOJEGO SYSTEMU

 • Czy dane Twojej firmy są przechowywane bezpiecznie?
 • Czy uprawnienia do zasobów zostały nadane poprawnie?
 • Czy system kopii jest prawidłowo skonfigurowany?
 • Czy licencje są zgodne z wersjami oprogramowania?
 • Czy dane w firmie są przesyłane w bezpieczny sposób?
 • Ile czasu zajmuje odtworzenie systemu po awarii?

Zapoznaj się z naszymi pakietami audytowymi

Mini

A u d y t

960 złcena netto

Standard

A u d y t

od 1 440 złcena netto

Standard+

A u d y t

-25%

Jeżeli potrzebujesz sprawdzić najważniejsze punkty infrastruktury IT bez ponoszenia wysokich kosztów, wybierz pakiet audyt IT Mini.

Pakiet dla firm, które chcą gruntownie zbadać środowisko informatyczne, zweryfikować procedury i otrzymać szczegółowy raport.

Gdy zdecydujesz się na miesięczną obsługę informatyczną, otrzymasz atrakcyjny rabat na audyt IT środowiska informatycznego.

ELASTYCZNA FORMA

W ciągu jednego dnia spędzonego w Twojej firmie sprawdzimy i omówimy z Tobą stan środowiska informatycznego Twojej firmy.

Przebieg i zakres wizyty może odbyć się według planu dopasowanego przez nas do Twojej firmy, tak aby efektywnie wykorzystać dostępny czas i przekazać Ci jak najwięcej informacji.
Możemy także zastosować podejście elastyczne i w pierwszej kolejności skoncentrować się na obszarach, na których ocenie najbardziej Ci zależy. W ramach pozostałego czasu zweryfikujemy obszary dodatkowe, które zwrócą naszą uwagę.

W trakcie wizyty wszystkie informacje, wykryte nieprawidłowości oraz zalecenia zmian przekażemy Tobie na bieżąco. Dzięki takiej formie audytu w każdej chwili będziesz miał możliwość dopytać o interesujące Cię szczegóły.

PEŁNY ZAKRES

Jest to kompleksowy audyt IT, mający na celu dokładne sprawdzenie i przeanalizowanie wszystkich obszarów informatycznych Twojej firmy. Oznacza to, że zostaną sprawdzone między innymi:

 • serwery, urządzenia sieciowe, komputery - zweryfikujemy konfigurację wszystkich urządzeń, mających wpływ na bezpieczeństwo Twojej firmy;
 • oprogramowanie i licencje wykorzystywane w firmie - pozwoli nam to ocenić zgodność Twojej firmy z warunkami licencyjnymi producentów oprogramowania;
 • stosowane procedury i dokumentacja - poddamy ocenie poprawność istniejących procedur i ich skuteczność w sytuacjach awaryjnych;
 • wydatki na sprzęt i usługi informatyczne - zweryfikujemy Twoje umowy z dostawcami usług IT (np. umowę na łącze internetowe), aby określić stosunek jakości świadczonej usługi do jej ceny. Dzięki temu będziemy mogli wykazać potencjalne oszczędności;
 • konfiguracje kopii bezpieczeństwa - sprawdzimy poprawność wykonywania kopii zapasowych, które są niezwykle istotne dla zachowania ciągłości funkcjonowania firmy.
  Wykonujemy testy odtworzenia kopii zapasowych, aby określić realny czas przywrócenia środowiska informatycznego po awarii.

Zakres audytu uzależniony jest od tego, jak bardzo złożone i zaawansowane jest środowisko informatyczne w Twojej firmie. Przed wykonaniem audytu odbędziemy spotkanie, podczas którego ustalimy szczegółowy plan działania. Pozwoli to na przeprowadzenie audytu bez wpływu na codzienne funkcjonowanie Twojej firmy.

Końcowy raport pisemny, który omówimy z Tobą na osobnym spotkaniu, będzie zawierał informacje o stanie faktycznym środowiska informatycznego, wykaz nieprawidłowości oraz rekomendacje zmian.

14 dni

na zniżkę

Jeżeli w ciągu 14 dni od wykonania audytu Mini zdecydujesz się rozszerzyć go do pakietu Standard, wrócimy do Twojej firmy, aby zbadać pozostałe obszary, a Ty pokryjesz tylko różnicę w cenie.

14 dni

na zniżkę

Jeżeli w ciągu 14 dni od wykonania audytu Standard zdecydujesz się na miesięczną obsługę informatyczną, oszczędzisz 25% ceny przeprowadzonego audytu – naliczymy ją na poczet opłaty abonamentowej.

Na stałe

w naszych Abonamentach

Przez pełny okres trwania umowy masz dostęp do aktualnych informacji o stanie środowiska informatycznego w Twojej firmie. Prowadzimy dokumentację informatyczną, aktualizujemy ewidencję sprzętu i oprogramowania.

Masz pytania?

Z przyjemnością na nie odpowiemy.

Skontaktuj się z nami lub pozostaw swoje dane, a odezwiemy się wkrótce .

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, A Z CHĘCIĄ

DORADZIMY

W WYBORZE NAJLEPSZYCH ROZWIĄZAŃ
POWIERZ NAM KOMPLEKSOWĄ

OBSŁUGĘ IT

SWOJEJ FIRMY I KORZYSTAJ ZE WSPARCIA EKSPERTÓW